סוככים קבועים

סוככים קבועים מעשירים את הנכס העסקי או הביתי שלכם ויש להם את היתרון הנוסף של הגנה מפני שמש וגשם. הם עוצרים את קרינת השמש הישראלית החזקה שפוגעת בריהוט שלכם, ויוצרת בוהק מרגיז, שלא לדבר על מי הגשמים החודרים פנימה לחצר ומחלחלים לבית בעונת החורף.

מיטב המעצבים פיתחו מגוון דגמים של סוככים קבועים שיציעו לכם את ההגנה המושלמת מפני תנאי מזג האוויר הישראליים, בהתאמה למבני מגורים, משרדים, או מרכזים מסחריים.

מטרת סוככים קבועים היא הגנה מפני תנאי מזג האוויר באמצעות תכנון אדריכלי לעיצוב ותמיכה מלאה על ידי הבניין שאליו הם מחוברים. הסוככים מיוצרים משילוב פלדה וצינור מגולוון שעליו כיסוי נוקשה, בדרך כלל מבד איכותי, שמחובר אליו.

סוככים הם כיסויים שמחוברים לקירות החיצוניים של מבנים

הם מורכבים בדרך כלל מבד ארוג של אקריליק, כותנה, פוליאסטר או ויניל, שנמתח בחוזקה מעל מבנה אלומיניום, ברזל או פלדה. תצורת מבנה זה היא מוצר שטוח שמעניק למבנה מסגרת, ויכול להיות מיוצר גם מאלומיניום, עם יריעות אלומיניום. 

אלו הם סוככים קבועים שמשמשים לעתים קרובות כאשר סוכך בד אינו מעשי באזורים בהם תנאי מזג האוויר קשים במיוחד, כגון במקומות שמאופיינים בקרינה חזקה מאוד, או באזורים שבהם יורדים יותר גשמים ויותר רוחות נושבות ועלולות להזיק למבנה.

יתרונות סוככים קבועים

סוככים קבועים מגיעים עם שפע יתרונות, למשל:

  • הגנה מפני תנאי מזג האוויר.
  • חסימת חום השמש והקרינה המזיקה, לפני שקרני השמש יכו את פני השטח.
  • חסימת קרינת השמש מפני חדירה לחדר, ובכך ניתן להפחית את חשבונות החשמל.
  • הגנה על משקופי החלונות מפני דהייה.
  • מניעת אפשרות מבטים סקרנים מבחוץ לתוך הבית.
  • סוככים קבועים מיוצרים מבדים שמחזיקים מעמד במשך שנים בחשיפה לחום ולשמש, ללא דהייה.
  • תוספת יופי ואלגנטיות לכל סביבה חיצונית.

סוככים קבועים הם מבנים אדריכליים המספקים הגנה מפני מזג האוויר, או שהם יכולים לשמש כאמצעי זיהוי למבנים מסחריים, עם הבלטת הלוגו של בית העסק, או כאביזר עיצוב שמחובר לבית או לבניין.

מגוון פתרונות הצללה

הסוככים מספקים מגוון פתרונות מושלמים של הצללה לגינה, למרפסת, לחזית הבית או לחניה, ומגנים על הבית מפני חדירת קרינה וגשמים. הם זמינים במגוון צבעים ומוסיפים יופי וצל לכל מקום, בזכות הרכיבים האיכותיים שלהם שכוללים תכונות כמו התנגדות לעובש, עמידות למים והגנה מפני קרינה.

תוחלת החיים של סוככים קבועים היא מתמשכת והם מהווים אביזר חובה לכל בית או מבנה תעשייתי, במיוחד באקלים הישראלי. יש להם גימור מט, הם מספיק גדולים על מנת לספק כיסוי מושלם, ויכולים להוות תחליף טוב לבניית גגון או התקנת שמשיות.