סוכך זרועות

מהו סוכך זרועות?

בכל מקום בו אנחנו רוצים להתקין פתרון הצללה איכותי ונכון, יש לנו אפשרות להשתמש באופציה של סוכך זרועות. מדובר על פתרון הצללה אפקטיבי, פשוט ונוח, שיכול להתאים למרפסת, חלונות, חצרות, הן של מבנים פרטיים והן של מבנים עסקיים ואחרים.

סוכך זרועות, הוא סוכך אשר מותקן לאורך בשיפוע קל והוא יוצא החוצה במטרה לכסות את רוב אם לא את כל השטח לו הוא אמור להעניק צל. הזרועות אשר מחזיקות אותו עשויות אלומיניום אל חלד איכותיות וחזקות.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

היתרונות של סוכך זרועות

היתרון הבולט של סוכך זרועות זו האמינות והעמידות שלו בתנאי מזג אוויר שונים. הוא יכול להתאים לנו הן בגשם, ברוח ובתנאי מזג אוויר אחרים. הסוכך עשוי מפרופיל אלומיניום חזק ועמיד, אשר יכול להחזיק מעמד שנים רבות בפני קורוזיה וכאמור גם בתנאי מזג אוויר שונים. מעבר לכך, הוא יכול לעמוד בפני לחות, אבק ולכלוך מבלי שהמערכת שלו תיפגע.

יתרון נוסף זו היכולת להתקין את סוכך מסוג זה, הן בפתחים שונים כפי שציינו (חלונות, דלתות, חצרות, גינות ועוד) אלא גם ניתן ליהנות מעיצובים שונים ומגוונים, המתאימים למקום בו הם מותקנים ולצרכים שלנו. הוא מספק לנו ולכל מי שנעזר במקום, הצללה ברמה גבוהה באופן שיאפשר שימוש במקום לאורך זמן ללא שום בעיה.

יתרון אחר זו היכולת להתקין סוככים ללא תמיכת עמודים, ללא תשתית מיוחדת, הם לא דורשים אישורים ואגרות מיוחדות. במילים אחרות, הם מאוד פשוטים להתקנה בכל מקום בו נבחר לעשות זאת. המקרה היחיד שבו נצטרך לייצר תשתית לפני התקנה, יהיה כאשר נרצה להתקין סוכך זרועות חשמלי עם מנוע.

כמו כן, סוכך זה פועל על פי מנגנון פתיחה וסגירה ייחודי, כולל אופציה חשמלית המאפשרת חיבור למערכת בית חכם.

סוגים של סוככי זרועות

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוככי זרועות אשר יכולים להתאים לצרכים שלנו, בין אם זה למבנה פרטי ובין אם זה למבנים אחרים על פי דרישה.

סוכך זרועות למרפסת

סוכך אשר יכול להתקין למרפסת, בין אם זה בבית פרטי ובין אם זו מרפסת פתוחה בדירה בבניין מגורים. אפשר להתאים את גובה הסוכך לסוג המרפסת ולצרכים שלנו.

סוכך זרועות חשמלי

סוכך אשר פועל באמצעות מנוע חשמלי וניתן לפתיחה וסגירה באמצעות מפסק או שלט רחוק. אפשר גם למצוא סוככי זרועות חשמליים המתחברים אל מערכת בית חכם ופועלים מרחוק.

סוכך זרועות ידני

סוכך אשר נפתח ונסגר באופן ידני על פי הצרכים שלנו. זה לא מחייב הרבה כוח, בפעולה פשוטה כל אחד יכול לבצע את התהליך. הסוכך יכול להתאים לכל מקום בו אנחנו בוחרים להתקין אותו.

סוכך זרועות מצולב

לצד סוכך זרועות ישרות, אנחנו יכולים למצוא גם סוכך זרועות מוצלב. השינוי הוא בעיצוב של הסוכך ובאופן בו פרופיל האלומיניום מחזיק את הסוכך עצמו. אפשר גם שתהליך הפתיחה והסגירה שלו יהיה מעט שונה.

סוכך זרועות קסטה 

מדובר על סוכך זרועות יותר מורכב מסוכך רגיל שכן הוא מתקפל אל תוך עצמו ושומר על מראה נקי ואסתטי. כך אנחנו יכולים לפתוח אותו כשיש לנו צורך להשתמש בו, וכשאנחנו סוגרים אותו, הוא לא מפריע לעיצוב של המקום.

סוכך זרועות להתקנה עצמית

אחד היתרונות הבולטים של סוכך זרועות, זו היכולת שלנו להתקין אותו באופן עצמאי ללא צורך באנשי מקצוע. כל מה שאנחנו צריכים בשביל זה הוא לבחור את מידות הסוכך, להחזיק בבית ציוד וכלי עבודה מתאימים ולפעול על פי הוראות ההתקנה הרלוונטיות.

 

דילוג לתוכן