סוכך למרפסת

סוככים למרפסת הם פתרונות נוחים שמגנים עליכם ועל בני משפחתכם מפני הגשם והשמש. אתם יכולים לחשוב עליהם כמו על הפריט הכי חשוב בבית, שמאפשר לכם לשבת בנוחות במרפסת בכל מזג אוויר.

אתם יכולים, למשל, לארח מסיבות קיץ במרפסת ולהושיב את האורחים בצל, כי מה שהכי טוב בסוככים זה שהם מספקים מקורות צל מעולים במהלך החודשים החמים, וכשמזג האוויר נעים או מתקרר מעט, אפשר לקפל אותם, להגן עליהם ולהאריך את חייהם.

גיוון היא מילת המפתח עם סוככים למרפסת

סוכך למרפסת זמין במגוון גדלים, סגנונות וצבעים, הם מיוצרים מבד אקריליק באיכות גבוהה, שמורכב על תשתית אלומיניום, אשר מספק כוח ועמידות. סוככים עובדים בצורות שונות, בין אם הם ידניים או ממונעים, ואתם יכולים לבחור אותם בהתאמה אישית לגודל המרפסת שלכם או צרכי ההצללה הדרושים לכם.

סוכך למרפסת שפועל באופן ידני ניתן להפעלה עם ידית או כננת. יש גם מודלים של סוככים שהבד המתוח שלהם כרוך סביב צינור מתכת להגנה מפני רוחות, ואפשר לשלוף אותם ולהחזיקם במקום באמצעות זרועות שנפתחות ומרחיבות את הסוכך בעונת האביב. בחלק מהמקרים, זרועות אלו נפרשות באופן אוטומטי, וחלקן נפתחות באופן ידני לאחר פתיחת הסוכך.

מוכנים לסוככים אוטומטיים?

סוכך למרפסת שפועל באופן אוטומטי מאפשר לבעלי בתים לאחסן ולקפל את הסוכך שלהם באמצעות מגע כפתור. רוב סוגי הסוככים מגיעים עם שלט רחוק שמאפשר להפעיל את הסוכך. סוככים אוטומטיים מגיעים גם עם אפשרות הפעלה ידנית, כך שאפשר להפעיל אותם בזמן הפסקת חשמל.

יש להם צילינדרים טלסקופיים שעובדים על גז והם מתאימים ברוב המקרים למרפסות קטנות, אבל חשוב לקחת בחשבון שהזרועות הטלסקופיות יכולות לעלות יותר מבחינת תחזוקה, סיכון נוסף בו יש להתחשב הוא דליפת גז אפשרית, והצורך למלא את המתקן בגז בכל פעם מחדש.

אבל רוב הסוככים ניתנים להתקנה בקלות והתחזוקה שלהם פשוטה

כדי לבלות בחוץ עם בני משפחה או חברים תחת סוכך למרפסת, אתם יכולים להשיג את המטרה בקלות. במהלך מזג אוויר נעים, חם ושטוף שמש, בעלי בתים רבים בוחרים לשבת תחת סככה על מנת ליהנות מאיכות החיים שלהם. אבל חשוב להבין איך לתחזק את הסוכך כך שיחזיק מעמד לטווח הארוך.

חשוב לוודא שמוט הסוכך המרובע מונח במלואו בחלק האחורי של בסיס ההרכבה, ולהדק את הברגים של ההרכבה עד שמנגנון הנעילה על החלק הפנימי של הבסיס נמשך כלפי מטה על מוט הסוכך.

בשורה התחתונה, מתקינים ונהנים

סוכך למרפסת, כשהוא מותקן היטב וכשאתם מקפידים לתחזק אותו כמו שצריך, משפר ללא היכר את איכות החיים שלכם וגם מעלה את ערך הבית.

אז אין צורך עוד לסבול מהשמש הקופחת של הקיץ או להתגעגע למרפסת בימים גשומים. פשוט בוחרים את סוג הסוכך המתאים לכם, ידני או אוטומטי, ונהנים מהמרפסת לאורך כל השנה.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן