סוכך לעסק

בתי עסק אשר מגיעים אליהם באופן תדיר לקוחות, ספקים וגורמים אחרים, מעוניינים לספק להם סביבה נעימה ויעילה במשך כל ימות השנה, בלי קשר לתנאי מזג האוויר. לשם כך, הרבה מאוד בעלי עסקים בוחרים להשתמש באמצעים ומתקנים שונים שאפשר להתקין או להציב במבנה.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא סוכך לעסק. מדובר בסוכך שניתן להתקין בחלונות, מרפסות, חצרות, גינות, גגות, חניות ובכל מקום פתוח אחר. מטרתו של הסוכך הוא לספק צל בימים חמים והגנה מפני גשם ורוח בחורף.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

לאילו עסקים זה יכול להתאים?

סוככים יכולים להתאים לעסקים מסוגים רבים, כאשר אין חשיבות לשם העסק ולא תמיד גם יש חשיבות לסוג העסק, אלא יותר למיקום שלו, לאופן בו הוא משרת לקוחות, ספקים, גורמים אחרים כולל עובדים, וכן התנאים איתם הוא מתמודד, בין אם זה בקיץ ובין אם זה בחורף.

בין היתר, סוכך לעסק יכול להתאים לבתי קפה, פאבים ומסעדות שמארחים סועדים באזורים פתוחים כמו למשל, חצרות, גינות, מרפסות פתוחות או גגות. הסוכך יכול גם לשרת בתי קפה, פאבים ומסעדות במקומות מקורים, על מנת לייצר הפרדה בין הקומה הראשונה לשנייה בשטח המשותף (למשל, אם מדובר בעסק הממוקם בקניון סגור).

סוכך לעסק יכול לשרת גם קיוסקים ומקומות קטנים בהם אפשר לשבת ולאכול או להזמין ארוחה לאיסוף עצמי. הסוכך יכול להתאים לחנויות עם שטחים פתוחים, בין אם מדובר בחנויות מזון, מוצרים לבית, פרחים וכל סוג חנות אחרת.

בנוסף, סוככים יכולים לשרת משרדים, מוסדות ציבור וכל מבנה אחר, בין אם זה באזורים הפתוחים (חצרות, גינות, מרפסות וכדומה) ובין אם זה בחלונות רגילים או ראווה, דלתות וחלקים אחרים במבנה על פי הצורך.

ניתן להשתמש בסוכך לעסק גם לצרכים פנימיים, למשל במחסנים, חניות, אזורי לוגיסטיקה ועוד.  הכל כמובן תלוי בשאלה עד כמה הסוכך יכול להתאים למקום, הן מבחינת אופי השימוש בו והן מבחינות של סגנון, עיצוב ותחזוקה.

היתרונות בסוכך לעסק

סוכך לעסק מציע מספר יתרונות שיכולים לשרת הן את בעליו והן את הלקוחות, הספקים, העובדים ושאר האנשים שנעזרים בסוכך.

יתרון ראשון הוא שהסוכך יכול לספק צל בימים חמים. במקום להציע לאנשים להיות תחת כיפת השמיים בשמש, אזי שהם יכולים להיות תחת הסוכך וליהנות מאזור מוצל. זה הרבה יותר נעים והרבה יותר שירותי.

יתרון שני הוא שהסוכך יכול להוות הבדל מבחינת העסק לגבי כמות הלקוחות שיגיעו אליו, בין אם זה בקיץ ובין אם זה בחורף. אם אין לבית העסק סוככים באזור פתוחים, אז בעליו יצטרך לחפש פתרונות כיצד לארח לקוחות כשחם או כשיורד גשם. פתרון אחר יכול להיות יקר יותר או יאלץ אותו לוותר על האופציה לארח את אותם לקוחות.

יתרון שלישי הוא שהסוכך יכול לשרת לצרכי פרסום ושיווק. ניתן להדפיס עליו את שם העסק ופרטים שונים שיעזרו לכל אחד לדעת מה העסק מספק ואיך אפשר ליצור איתו קשר.

יתרון רביעי, הסוכך יכול לשמור על האזור בו הוא מותקן, נקי יותר. זה ייצור אווירה הרבה יותר נעימה לכל מי שנמצא במקום.

סוגי סוככים לעסקים

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של סוככים לעסקים. השניים הפופולאריים ביותר, הם סוככים קבועים וכן סוככים חשמליים.

סוכך קבוע לעסק

סוכך קבוע הוא כזה שאי אפשר לשנות את הפריסה שלו. הוא יכול לשרת את בית העסק באופן כזה שלא יהיה צורך לשנות את המבנה שלו, והוא יעניק צל והגנה בצורה קבועה.

סוכך חשמלי לעסק

סוכך שעובד על מנוע ומופעל באמצעות שלט רחוק או אפליקציה. ניתן לווסת את הפתיחה והסגירה שלו בהתאם לצורך של מי שנעזר בו.

 דילוג לתוכן