סוככים

סוככים יכולים להיות נשלפים, וגם גמישים או צדדיים, מה שהופך אותם אידיאליים כמעט לכל סוג של מגורים או עסקים. אתם יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של צבעים ובדים באיכות גבוהה, שחוסמים כמויות שונות של אור.

בחירת סוככים תשלים את עיצוב הבית שלכם, בהתאמה לטעם האישי שלכם. זוהי הרחבה טבעית ולא תוספת מוזרה, במיוחד כשאתם יכולים גם לבחור את אורך הסוכך, כך שהוא לא יאריך מעבר לאזור הרצוי, ולא ישאיר חלקים שאתם רוצים להגן עליהם, חשופים לשמש או לגשם.

עלות מול תועלת

ברוב המקרים, סוככים אלו מחוברים לבית, כלומר, לא תצטרכו להתמודד עם מוטות עומדים לחסימת הנוף החיצוני של הבית. סוככים עוזרים לשמירה על אזורים קרירים, כך שהם חוסכים בחשבונות הקירור. אתם יכולים גם להסיר ולאחסן אותם כאשר הם אינם בשימוש.

רכישת כיסוי שניתן לאחסון גם מרחיב את אורך החיים של הסוכך, כך שאתם לא צריכים להחליף אותו במשך כמה שנים.

הגנה יעילה מפני החום

סוככים מהווים את הפתרון האופטימלי כאמצעי הגנה מפני חום השמש הישראלית המוגזמת. הם סופגים קרינה ואינם מאפשרים לחום להיפלט לתוך החדר, ולכן מבטיחים הגנה טובה הרבה יותר מהחום המייגע בעונת הקיץ.

ואם אתם חובבים נתונים מדויקים, הם מציעים הגנה יעילה פי שמונה מתריסים פנימיים, ומפחיתים את הטמפרטורה הפנימית בירידה של עשר מעלות. בנוסף, הם גם מאפשרים זרימה חופשית של אור טבעי לתוך החדר.

וזה עוד לא הכול

התקנת סוככים משפרת את סביבת העבודה על ידי הגנה מפני סוג של השתקפות אור אינטנסיבית אשר גורמת לבעיות לאנשים שעובדים על מחשבים ניידים או צופים בטלוויזיה. הסוככים גם מגנים על העיניים מפני מאמץ יתר שמתרחש גם עם חדירה קלה של אור.

באמצעות הגבלת חדירת קרינה מזיקה של שמש, סוככים מגנים על חומרים וריהוט מפני בלאי או דהייה. ואם זה לא מספיק, בנוסף להגנה מפרי רוחות, גשם וחום, הם משמשים גם כמסכים מגנים מפני חדירת חרקים.

ובואו לא נשכח את יתרון הפרטיות

כשמושכים אותם למטה, סוככים מבטיחים קשר חזותי עם הסביבה החיצונית, כך שאתם יכולים בקלות לראות את הסביבה ועדיין ליהנות מפרטיות מפני משקיפים שעשויים להתפתות להציץ פנימה.

ומה השורה התחתונה פה?

סוככים מספקנים צל והגנה מפני מזג האוויר, אבל הם קלים להסרה כשאינם בשימוש או במהלך חודשי החורף. עסקים נהנים מהתקנת סוככים כי הם מציעים ללקוחות מקלט מפני הגשם כאשר הם נכנסים או יוצאים מבית העסק.

לשימוש בבתי מגורים, הם הופכים כל מרפסת למקום מושלם שאפשר ליהנות בו בחוץ במשך כל השנה.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן