פרגולה חשמלית למרפסת

מרפסת שמש היא חלום של כל ישראלי כמעט, ובמיוחד זהו החלום של אנשים שגרים בבנייני דירות. התחושה של מקום נעים עם אווירה קצת כפרית בתוך העיר עוזרת להפיג קצת את המולת העיר על הקצב הקדחתני שלה. אבל מה אם הייתם יכולים להביא ממש את הכפר לעיר? פרגולה חשמלית למרפסת היא התשובה, והיא משרתת את המטרה היטב.

אתם יכולים לשבת בה עם הקפה של הבוקר, לנוח עם ספר אחר הצהריים, או לארח בני משפחה וחברים. אתם יכולים לקחת את רעיון הגינה הכפרית בעיר עוד צעד אחד קדימה ולשתול עשבי תיבול ופרחים צבעוניים או אפילו ליצור חדר משחקים לילדים.

פרגולה חשמלית למרפסת מאפשרת לכם, ללא ספק, לשדרג את איכות החיים שלכם, ומטרה זו ניתנת להשגה באופן הרבה יותר פשוט מכפי שחשבתם.

פרגולה? מה, ממש בתוך המרפסת?

בדיוק. מרפסת שמש היא מרפסת תלויה שיוצאת מהקיר החיצוני של המבנה וחשופה לשמש. זהו מקום מפלט שמאפשר מרגוע והנאה מהאוויר הצח. רק תסתכלו על מודעות הדירות למכירה או להשכרה. בתים שיש להם מרפסת שמש, מודגשים בהבלטה ובגאווה כנכסים יוקרתיים ומבוקשים.

אבל התקנת פרגולה חשמלית למרפסת משנה את התמונה לחלוטין. היא מאפשרת לכם ליהנות ממקום מוצל למרות השמש, ולבחור מתי אתם רוצים ליהנות ממרפסת השמש שלכם, ומתי לשבת במקום מומלץ. והאפשרות הזאת הופכת להיות חיונית במיוחד בקיץ הישראלי.

היתרונות שמחכים לכם עם פרגולה חשמלית למרפסת

לפרגולות חשמליות יש יתרונות מובהקים: אפשרות כוונון להשגת צל, שמש או תאורה טבעית, כמו גם חיסכון באנרגיה. אתם יכולים לפתוח או לסגור את הפרגולה בהתאם להעדפותיכם או תנאי מזג האוויר, ובכך מפחיתים באופן משמעותי את עלויות החימום והקירור.

פרגולה חשמלית למרפסת מיוצרת מאלומיניום, מה שמקנה לה את כל היתרונות שמגיעים מבנייה עם חומר גלם זה. כלומר, אלו הן פרגולות קלות להתקנה, עמידות לטווח הארוך ומתאימות לכל מרפסת, גדולה או קטנה. וזה עוד לא הכול, הן דורשות מעט מאוד תחזוקה, וכל מה שצריך זה להסיר את האבק עם מטלית לחה, ופעם בשנה לבדוק את תקינותה.

ועוד לא דיברנו על העיצוב המרהיב. פרגולות חשמליות ניתנות לעיצוב בשלל סגנונות, ומשחקי האור והצל שלא ניתנים להשגה עם פרגולות קבועות, משדרגים את המרפסת שלכם ומוסיפים לה יוקרה.

יושבים במרפסת כל השנה

פרגולה חשמלית למרפסת מאפשרת לכם ליהנות מהמרפסת שלכם במשך כל השנה, גם כשבחוץ גשם וגם בשרב. הפרגולה ניתנת להתקנה במגוון סגנונות, ובעונות הסתיו או האביב, אפשר ליהנות ממגע השמש הנעימה על העור, והבריזה הקרירה על הפנים.

מסיבה זו אנשים מעדיפים להתקין פרגולה חשמלית למרפסת, שמיוצרת מאלומיניום וניתנת להפעלה עם שלט רחוק אשר מפעיל מנוע חשמלי שחבוי במבנה האלומיניום. המנוע שולט על מידת הפתיחה או זווית הגג, ובכך ניתן לקבוע בהתאמה אישית את כמות האור הטבעי שמציף את הפרגולה, כמו גם את רמת החשיפה המבוקשת לשמש.

במילים אחרות, אפשר לכוון את הפרגולה החשמלית בהתאם לתנועת השמש, ולפתוח ולסגור אותה בהתאם להעדפות.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן