סככה מתקפלת בשלל דגמים

סוככים למרפסת
תוכן עניינים

מרפסת שמש היא משאת נפשם של בעלי בתים רבים, כי מלבד הסיבות הברורות של הנאה מהמרפסת שטופת השמש, גם ערך הבית עולה. אם יש לכם דירה בבניין משותף, המרפסת הופכת להיות אפילו יותר נחוצה, וגם מרפסות של בתים פרטיים מאפשרת הנאה מהאוויר הצח וישיבה רגועה מחוץ לבית, אבל גם קצת בפנים.

סככה מתקפלת מאפשרת לקבל קצת צל כשהשמש הופכת להיות קופחת מדי, כי היא מאפשרת לכם לשלוט על מידת החשיפה לשמש או ההצללה, בהתאם להעדפותיכם.

סככה מתקפלת זמינה בשלל דגמים וסוגים

תחום הסככות המתקפלות עשיר ומגוון ותוכלו לבחור מבין שפע הדגמים, הסוגים והמידות, לעסק או לבית, או לכל מטרה, כולל להתקנה על מרפסת שמש בדירה בבניין מגורים או בבית פרטי. הסוגים השונים של הסככות המתקפלות הם:

  • סככה מתקפלת לחלון.
  • סככה חשמלית.
  • סככה לרכב.
  • סככה למרפסת שמש.
  • סככה למסילות.
  • ועוד סוגים רבים אחרים.

המוצר המבוקש ביותר כפתרון הצללה למרפסת שמש הוא סככה מסוג מרקיזה למרפסת, שניתנת להזמנה בהתאמה אישית ובמגוון סוגים, כמו למשל מרקיזה קבועה או מרקיזה חשמלית.

סככה מתקפלת בהתאמה אישית

סככה מתקפלת זמינה גם במגוון צבעים ואפשר להתאים אותה לגוונים של המבנה כך שהיא תשתלב היטב עם סגנון העיצוב שנבחר לבית או לבניין, כולל התאמה לגווני חזית הבניין.

אם בחרתם להתקין סככה בבית עסק, תוכלו להזמין אותה בגוון בהתאמה אישית, כולל הדפסת המיתוג והלוגו של העסק. בגישה זו תבטיחו לעצמכם הגנה מפני אבק, גשם, זיהום, ומצד שני תקבלו הבלטה יפה לעסק.

אם השמש חמה מדי במרפסת המפנקת שלכם, אפשר לעצור אותה

מרפסות שמש נבנות בגדלים שונים ומשתנות בכיוונים שלהן. אך המכנה המשותף של כל מרפסות השמש הוא מטרת השימוש בהן. אין כמו מרפסת מהנה להירגע בה בסוף היום או בשעות הבוקר לפני יום עבודה, גם אם אתם משתמשים בה לאחסון באופן חלקי.

ואתם יודעים מה? במיוחד אם אתם משתמשים בה למטרות אחסון. סככה מתקפלת מאפשרת לכם להגן על הציוד שאתם שומרים במרפסת, מפני השמש הקופחת.

אפשרות ההתאמה האישית מאפשרת לכם ליהנות מהצל במרפסת בימים חמים מדי, או שאתם יכולים לפתוח אותה בימי שמש חורפיים, בגישה ידנית עם מנואלה, או שאתם יכולים לבחור להתקין סככה חשמלית שמתקפלת באופן אוטומטי. כך או אחרת, הסככה מיוצרת מחומרים איכותיים וחזקים, ואפשרות הקיפול מאפשרת לכם להגן עליה מפני בלאי טבעי.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן