סוכך מרקיזה

מה זה מרקיזה?

אחד הסוככים הפופולאריים ביותר, הן במבנים פרטיים והן במבנים מסחריים, עסקיים ואחרים, הוא סוכך מרקיזה.

סוכך מרקיזה הוא סוכך רבע עיגול, אשר מותקן בחלק החיצוני של המבנה, בין אם זה מעל חלון, מרפסת, דלת, חלון ראווה או כל מקום אחר. הוא כולל יריעת פלסטיק אטומה היטב אשר משרתת את בעליו, בכך שהיא אטומה לכל תנאי מזג אוויר, בפרט תנאי גשם ורוח. כמו כן, ניתן לשלוט עליה הסוכך באופנים שונים, בין אם זה באופן חשמלי ובין אם זה באופן ידני.

כמו כל תוספת חיצונית אחרת, סוכך מרקיזה יכול לשפר משמעותית את מראה הבית שלכם. עם זאת, ישנם יתרונות נוספים של הוספת סוכך מרקיזה. היתרונות הללו מוכיחים שסוככים הם יותר מקישוט – הם נכס. מהגנה מפני השמש ועד לעלויות אנרגיה.

לסוככי מרקיזה ניתן לבחור בין 2 סוגי בדים: בד דראלון או בד שמשונית (PVC)

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

היתרונות של סוכך מרקיזה

כאמור, היתרון הבולט של סוכך מרקיזה, זו העמידות שלו בפני תנאי מזג אוויר שונים, גשם, רוח, וכדומה. אפשר להשתמש בו במשך שנים ארוכות מבלי שהוא ייהרס, יישבר וכן מבלי שנדרש לבצע בו שום תיקון.

מעבר לכך, הוא שומר על פרטיות באופן מלא, כך שאם אנחנו בוחרים להתקין אותו במבנה פרטי, אין לנו מה לחשוש שמא מישהו יוכל לראות מה מתרחש אצלנו בבית. אפשר להתקין אותו בחלונות של חדרים שונים או במרפסת.

יתרון נוסף, זו היכולת לשלוט בו בדרכים שונות. ניתן לשלוט באמצעות מתג מיוחד, באמצעות שלט רחוק או באופן ידני. בצורה כזו אנחנו יכולים לווסת את הפתיחה והסגירה שלנו, ולהחליט כיצד להשתמש בו באופן שיתאים לצרכים שלנו.

יתרון אחר של סוכך מרקיזה, זו היכולת שלנו גם לעצב אותו בצורות שונות (יריעת הפלסטיק יכולה להגיע בצבעים שונים) וכן, אם נרצה נוכל להשתמש בה לצורך שיווק העסק באמצעות הדפסה של שם שלו ופרטי התקשרות).

יתרון אחרון שנציג זו היכולת לתחזק את הסוכך בצורה פשוטה וקלה. אם אנחנו רוצים לנקות אותו מאבק או מדברים אחרים, אין שום בעיה לעשות את זה באופן עצמאי ובצורה נוחה.

סוגי סוככי מרקיזה

סוככי מרקיזה הם הנפוצים ביותר היום ואולי המוכרים בין כולם. הוא משמש לרוב במרפסות, חלונות, סגירות חורף ועוד. ריכזנו עבורכם את השימושים הנפוצים ביותר:

מרקיזה למרפסת

סוכך מרקיזה למרפסת נותן הגנה מירבית נגד השמש ובעיקר אינטימיות ופרטיות אל מול השכנים. המרקיזה מתאימה לכל עונה ומזג אוויר. 

בניגוד לפרגולה, סוכך מרקיזה למפרסת אינו דורש אישור מיוחד מהעירייה. 

הפתיחה והקיפול נעשים בצורה ידנית בדרך כלל בגלל הנוחות של הפעולה. ניתן גם להתקין מנואלה או מנוע חשמלי ולהפעיל את הפתיחה והסגירה בצורה אוטומוטית בלחיצת כפתור. 

מרקיזה חשמלית

מרקיזה חשמלית היא הפתרון האידיאלי והנוח למי שלא רוצה להשקיע כסף רב על פתרונות הצללה. היתרונות במרקיזה חשמלית שניתן לשלוט בכמות האור שנכנס לבית בעזרת כפתור או שלט ולכוון את הפתיחה והסגירה של המרקיזה. 

מרקיזה לחלון

בכל חלון בבית או בעסק, אנחנו יכולים להתקין סוכך שיספק הגנה מהשמש ומהגשם, יגן על הכביסה ועל הצמחים באדניות, וישמור על הפרטיות שלנו.

מרקיזה לרכב 

אנחנו יכולים להתקין בחנייה של המבנה, באופן קבוע או זמני, סוכך שיגן על הרכב, יעניק לו צל וישמור עליו שלא יתלכלך.

מרקיזה קבועה

במקום להתקין מתקן רגיל, אפשר להתקין מתקן קבוע שישרת אותנו כל הזמן על פי הצרכים שלנו, בהתאם למבנה הפתח מעליו הוא מותקן.

תיקון סוכך מרקיזה

בשביל לבצע תיקון סוכך מרקיזה, יש להזמין בעלי מקצוע שמתמחים בכך. בעלי מקצוע עם ידע, ניסיון, כלים ומכשור מתאים. לנו את יש את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מתיקון ברמה הגבוהה ביותר. אל תהססו, ופנו אלינו עוד היום.

ישנם מקרים שונים בהם יהיה צורך להזמין מומחה לתיקון סוכך מרקיזה. בין אם זה כתוצאה מנזק שנגרם ליריעת פלסטיק ובין אם זה כתוצאה מנזק שנגרם לסוכך המונע פתיחה וסגירה כפי שאמורים להיות. ההמלצה היא כאמור להיעזר באנשי מקצוע מנוסים. לשם כך, אנחנו כאן בשבילכם.

דילוג לתוכן