פרגולות

כשאתם שוקלים התקנת פרגולה בגינה שלכם, חשוב שתיקחו בחשבון את הסגנונות הרבים של העיצובים, כמו גם את הנחיות ההתקנה והחומרים השונים.

היום אפשר לעצב פרגולות עם טוויסט מודרני, אז בואו נסתכל על כמה פרגולות מודרניות, כדי לראות מהם הרכיבים החדשים שהן כוללות, כמו גם כמה סגנונות עיצוב קלאסיים שאפשר לקבל מהם השראה.

פשוט ורבגוני

פרגולות עם מסגרת אלומיניום בנויות בסגנון של קווים נקיים וזוויות חדות, עם צורה מלבנית בסיסית. אפשר לעצב אותה עם וילונות לבנים, ולבנות את הקורות עם רווחים גדולים שמעניקים לה מראה אטרקטיבי.

זוהי גרסה מודרנית של רהיטים מסורתיים מבמבוק. לפרגולה מודרנית יש מסגרת שבנויה מעמודי אלומיניום מעוגלים אשר, במובן מסוים, נראים כמו מקלות במבוק גדולים.

היא יכולה לשמש כמבנה נעים לשהות בו בחום הקופח של הקיץ הישראלי, ואפשר גם להדק את הקירות לקראת החורף. מסך הזזה יכול להתקפל ולהיסגר בהתאם להעדפות האישיות, וגם את הווילונות או התריסים אפשר להפעיל באופן ידני או באמצעות שלט רחוק.

פרגולות חשמליות מתכווננות

פרגולות חשמליות כוללות תכונות שמאפשרות למשתמשים להתאים את כמות האור הטבעי שתחדור לפרגולה, כמו גם את רמת האוורור, על מנת להפוך את הפרגולה ליעילה ככל האפשר, בהתאם לשעה ביום, תנאי מזג האוויר או העדפות הפרטיות שלכם.

לפרגולות חשמליות יש עיצוב פשוט ומלוטש, וכפי ששמן מרמז, הן פועלות על חשמל. אבל זה לא הכול, יש להן גם מסלול אלומיניום המיועד לכיסוי הזזה, ומנגנון זה מסייע לפשט את כל העיצוב.

עיצוב גמיש או מתכוונן נחשב במקרים רבים לאטרקטיבי ומעשי יותר בהשוואה לחלופות הזמינות. דוגמא טובה היא פרגולה מעץ, שלמרות המראה הכפרי החם והמזמין שלה, לא תחזיק מעמד בכל תנאי מזג האוויר, ולא תמיד תתאים להעדפות האישיות שלכם.

על המרפסת, על הגג או כחיבור למבנה קיים

יש גרסאות של פרגולות שאפשר לחבר אותן למבנים קיימים, כמו למשל לגג או למרפסת. מבנים אלו כוללים סדרה של לוחות בד אשר ניתן לגלגל אותן באופן עצמאי, במיוחד אם הן מיוצרות מאלומיניום, שמקל על התקנת כל הרכיבים.

גם בעיצובים אלו אפשר להתקין כיסויי הזזה, אבל לעומת הגרסאות האחרות, המראה הכללי המתקבל הוא קצת יותר מזדמן, כלומר פחות מוקפד. הן ניתנות לצביעה בגוונים שונים ולבנייה בגבהים שונים, כשהמטרה היחידה היא לספק הגנה מפני השמש.

כל מה שדיברנו עליו עד עכשיו נפוץ במקרה של פרגולות מודרניות רבות

ניתן לשלב אותן בגינה, במרפסת או על הגג באופנים שונים, וכל סגנון שתבחרו מגדיר את הבית שלכם בצורה אחרת. פרגולות חשמליות מתכווננות, למשל, מופעלות מרחוק באמצעות מנוע אלקטרוני, לעומת מבנה אלומיניום מודרני שיש לו ארבעה או שישה עמודים.

במילים אחרות, הבחירה בסגנון העיצוב של הפרגולה תלויה בהעדפות העיצוב שלכם, בתקציב שעומד לרשותכם, ובשטח שיש לכם.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן