סוכך מסילה

מהו סוכך מסילה?

אחד הסוככים הפופולאריים ביותר, הן במבני מגורים, עסקים ואחרים, הוא סוכך מסך. מדובר על סוכך שמותקן על חלונות או מרפסות ומטרתו לתחם את המקום, לסגור אותו ולהעניק למי שנמצא בתוך החלל, הגנה מפני השמש וכן לשמור על הפרטיות שלו.

אחד הדגמים של סוכך מסך, הוא סוכך מסילה. מדובר על אמצעי הכולל מסילה או כבלים המאפשרים להשתמש בסוכך בצורה פרקטית ונוחה, וכן מאפשרים לסוכך לעצור בכל נקודה מבלי שהשינוי בתזוזה יגרום לו נזק במקרה של תנאי מזג אוויר קיצוניים, קרי רוחות וסערות. להבדיל מסוכך מסך רגיל, בדרך כך סוכך מסילה מתאים יותר לשימוש בגגות שכן הוא מספק מקור הצללה עילי וקדמי.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

יתרונות של סוכך מסילה

יתרון ראשון ובולט, זו מערכת מאוד חזקה, מאוד עמידה, היא יכולה לשרת אותנו במשך שנים ארוכות. סוכך מסוג זה שומר שהכיסוי בו נעזרים לצורך קירוי והצללה יכול להחזיק מעמד הרבה זמן כשהוא מתוח ועומד חזק בכל תנאי מזג האוויר.

יתרון שני בולט, מדובר על סוכך שיכול להתאים להרבה מאוד מבנים והרבה מאוד מקומות בהם נוכל ונרצה להתקין אותו. אפשר למצוא אותו, כאמור, הן במבני מגורים, הן בעסקים והן במקומות אחרים.

לסוכך מסילה ישנם יתרונות נוספים, כמו למשל, הוא מאוד מינימליסטי ולא משנה באופן משמעותי את העיצוב והתכנון של המקום. לצורך התקנתו אין צורך בהכרח בהתקנה על קיר המבנה (מה שכן, יש צורך בעמודים שיחזיקו אותו), וכן הוא יכול להשתלב במערכת הצללה של המבנה כולו.  אנחנו יכולים להיעזר הן בסוכך ידני והן בסוכך חשמלי המופעל באמצעות שלט רחוק.

לצורך התקנת סוכך מסילות אין צורך באישורים והיתרים, לכן תהליך ההתקנה הוא פשוט ומהיר, וכן עולה הרבה פחות כסף מאשר התקנה של אמצעים אחרים.

איך בוחרים סוכך מסילה?

בשביל לבחור סוכך מסילה מתאים למבנה שלנו, אנחנו צריכים לבחון כמה דברים:

ראשית, מה יכול להתאים לסגנון של המבנה, לאופי שלו, אך חשוב לא פחות לוודא כיצד ניתן להתקין את הסוכך באופן שישתלב במקום בצורה אופטימלית, מבלי שיגרם נזק לחלקים אחרים של המבנה או לאיכות החיים שלנו.

שנית, חשוב לבדוק איך אנחנו יכולים להשתמש בסוכך באופן נוח, אפקטיבי ונכון. בין אם מדובר על סוכך חשמלי או סוכך ידני, בסופו של דבר הוא אמור לשרת אותנו מבלי שאנחנו נצטרך לעבוד קשה מדי.

שלישית, אנחנו צריכים לבחור את המקום בו נרצה להתקין את הסוכך כזה שיענה על הצרכים שלנו וכן ישתלב בעיצוב של המקום באופן אופטימלי.

כשאנחנו ניגשים לבחור סוכך, עלינו לבחון דגמים שונים, לוודא שהסוכך אותו אנחנו מבקשים לקנות אכן חזק ויכול לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים, וכמובן עלינו לוודא שהמחיר שלו משתלם ביחס למוצר וכן בהשוואה למחירים של מוצרים דומים בשוק.

 

דילוג לתוכן