סוכך מסך

מהו סוכך מסך?

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד פתרונות הצללה, לא רק למקום פתוחים כמו מרפסות, גינות, חצרות, גגות ומקומות אחרים אלא גם לחלונות ומרפסות סגורים. כך למשל, אנחנו יכולים למצוא פתרון הצללה בדמות סוכך מסך אשר מתאים לשימוש במבני מגורים ומבנים אחרים.

סוכך מסך, הוא סוכך אשר ניתן להתקין אותו בכל מבנה, והוא משלב את היתרונות שיש לסוככים באופן רגיל, לצד היתרונות הקיימים בוילונות, מאחר ואפשר להשתמש בו בתור וילון, הן במקומות פתוחים והן במקומות סגורים. אפשר להשתמש בו בסגירה קדמית, צדדית, ובכך לתחם מקום מסוים, לסגור ולהגן עליו מפני תנאי מזג אוויר שונים.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

סוכך מסך למרפסת

אחד השימושים הנפוצים ביותר של סוכך מסך הוא למרפסת. נניח ויש לנו מרפסת פתוחה בדירה, ואנחנו מעוניינים לסגור אותה בימים גשומים או בימים של חום קיצוני, אז יש לנו אפשרות להתקין את הסוכך ולהשתמש בו בכל עת שנרצה. ניתן כאמור, לבצע את הסגירה מקדימה וכן מהצדדים. ברגע שנרצה, נוכל כמובן לפתוח את הסוכך ולהחזיר את המרפסת למצבה הקודם.

באפשרותנו לרכוש סוכך מסך למרפסת על פי הצרכים שלנו, הן על פי אורך המרפסת או החלון, על פי הגובה שלהם, על פי סגנון העיצוב ועוד. אנחנו צריכים לבחון כיצד הסוכך יכול לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

סוגים נוספים של סוככי מסך

סוכך מסך חשמלי

זה סוכך המופעל באמצעות מנוע חשמלי המחובר אליו. מדובר על סוכך אשר ניתן לפתוח ולסגור באמצעות מפסק או שלט רחוק. ישנה אפשרות לחבר אותו גם למערכות בית חכם.

סוכך מסך ידני

סוכך הפועל באמצעות מנואלה מיוחדת אותה אפשר לגלגל בצורה פשוטה ונוחה. זה כמובן סוכך זול יותר מאשר סוכך מסך חשמלי.

סוכך מסך נופל

הכוונה לסוכך הנופל מהחלק הקדמי שלו כלפי מטה, להבדיל מסוכך צד. ישנם מקומות מסוימים בהם אפשר "להפיל" את המסך כך שהוא יאטום לגמרי את המרפסת.

יתרונות של סוכך מסך

היתרון הבולט ביותר של סוכך מסך, זו היכולת שלנו להגן על עצמנו ועל המקום בו אנו בוחרים להתקין אותו מפני הגשם והשמש. מדובר על סוכך מאוד עמיד, מאוד חזק, ואטום היטב. ישנם סוככים שיכולים להחזיק גם ברוחות של 100 קמ"ש.

יתרון בולט נוסף זו היכולת שלנו ליהנות מסוכך מסך אטום היטב אשר מספק לנו פרטיות מלאה. כך שאם אנחנו בוחרים להתקין סוכך כזה במרפסת או בחלון, יהיה קשה מאוד לאנשים מבחוץ לראות מה מתרחש בתוך המבנה. אם נניח אנחנו מחליטים לעשות אירוע פרטי במרפסת, איש מבחוץ לא יוכל לראות מה מתרחש בפנים ומי הם האורחים שלנו.

יתרון אחר זו היכולת לחבר את הסוכך לשורה של סוככים ופרגולות. למשל, סוכך מסך יכול להתאים למרקיזה, סוככי זרועות וסוככים נוספים המתאימים לכך. יש לקחת בחשבון, מדובר בסוכך צד ולא בסוכך עילי.

אנחנו יכולים למצוא עוד יתרון בולט לסוכך מסך וזו אופי הפתיחה שלו. ניתן לגלול אותו באופן ידני וכאמור, ניתן לעשות זאת גם באמצעות חיבור למנוע חשמלי ואף לחבר אותו למערכת בית חכם המותקנת במקום. זה יאפשר לנו לסגור את הסוכך מכל מקום בו אנחנו נמצאים באמצעות שלט רחוק או אפליקציה.

יתרון אחרון שנציג הוא אופי העיצוב של הסוכך. אפשר למצוא דוגמאות שונות של סוככי מסך, עם מגוון חומרים איכותיים בצבעים שונים. מדובר על בדים אטומים או חצי אטומים, עם מראה נקי וקפדני. המערכת עצמה עשויה פרופיל אלומיניום חזק מאוד.

דילוג לתוכן