אילו סוגי סוככים הכי פופולריים היום?

סוכך קבוע
תוכן עניינים

אחד הפריטים החשובים ביותר בכל מבנה, בין אם הוא מבנה עסקי ובין אם הוא מבנה מגורים, בית פרטי או דירה, אשר יכול לעזור לנו להתגונן מפני קרני השמש, גשם ורוחות וכן להגן על הפרטיות של המשתמשים במבנה במובנים רבים, הם סוככים.

מדובר על מתקן פשוט אותו אנחנו יכולים להתקין בחלק החיצוני של המבנה, בין אם זה בפתח חלון, פתח מרפסת וכן במקומות אחרים. למשל, אנחנו יכולים להתקין סוככים בחצר, גינה, גג, חנייה ובכל מקום אחר בו אנחנו מרגישים צורך ומאמינים שהסוכך יוכל לעזור לנו.

היום אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של סוככים אשר מתאימים למבנים מסוגים שונים. בחלקים הבאים של המאמרים, נציג דוגמאות לסוככים פופולאריים, הן עבור מבני מגורים והן עבור בתי עסק, בתי מסחר ומקומות אחרים. חשוב לציין, כל סוכך שאנחנו מחליטים להתקין, עלינו לוודא שהוא מתאים למבנה מחד ולצרכים שלנו מאידך, על פי המבנה, הגודל, העיצוב והסגנון שלו.

סוכך מרקיזה

אחד הסוככים הפופולאריים ביותר, ללא צל של ספק, הוא סוכך מרקיזה. מדובר על סוכך המותקן בחלק החיצוני של המבנה, מעל דלתות, חלונות רגילים או ראווה, מרפסות, והוא בנוי בצורה של עד חצי מעגל, כאשר הסוכך עצמו עשוי יריעת בד כבדה ומשמעותית. הוא יכול להתאים הן למרפסות פתוחות, הן לחלונות, הן לדלתות ומקומות אחרים.

היתרונות של סוכך מרקיזה הם:

ראשית, הוא מגיע גם בצורה ידנית וגם עם מנוע חשמלי הפועל באמצעות שלט רחוק או מפסק. שנית, הוא מאוד חזק, עמיד ואמין, יכול להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

שלישית, הוא מאוד אפקטיבי, נוח לשימוש וקל לתחזוקה.

ארבע, אפשר למצוא יריעות בד בעיצובים וסגנונות שונים, וכן ניתן להדפיס עליו הדפסים שונים, כולל לשיווק ופרסום.

סוכך זרועות

עוד סוכך מאוד פופולארי, הוא סוכך זרועות. מדובר על פריט אשר ניתן למצוא, גם אותו, בחלונות, דלתות מרפסות, גגות ובמקומות אחרים. הוא מספק הצללה נהדרת בקיץ והגנה מפני גשם ורוח בחורף. הוא פועל באמצעות זרועות בגדלים שונים ואפשר לווסת את הדרך בה נשתמש בו בצורות שונות.

היתרונות של סוכך זרועות הם:

ראשית, הוא מגיע בגדלים שונים ויכול להתפרש על פני שטח רחב יחסית.

שנית, הוא מאוד מרשים ויפה, מעוצב בצורה מאוד מיוחדת.

שלישית, הוא חזק ועמיד.

ארבע, ניתן להשתמש בו גם בצורה ידנית וגם באופן חשמלי.

סוכך מסך

בלא מעט מבנים, אנחנו יכולים למצוא סוכך מסך. מדובר על סוכך המותקן בחלונות ומרפסות, מתוך כוונה גם לספק להם צל וגם מתוך כוונה למנוע מגורמים זרים לראות מה מתרחש בתוך המבנה. הסוכך נפרש על פני כל החלון או המרפסת בצורה מרשימה.

היתרונות של סוכך מסך:

ראשית, הוא מאוד שימוש, יעיל, ונוח לשימוש.

שנית, הוא מעוצב יפה ויכול להתאים לסגנון של המבנה.

שלישית, מדובר על סוכך חזק ועמיד שיכול להתאים לתנאי מזג אוויר שונים.

 

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן