מה כדאי לדעת על סגירת מרפסת שמש

סוכך למרפסת שמש
תוכן עניינים

חלל זכוכית או מסך סגור מחבר אתכם עם החוץ. סגירת מרפסת שמש מאפשרת לכם את החלופה הכי טובה לאווירה של גן בתוך הבית. מרפסת שמש סגורה מחברת אתכם לבית ונגישה מבפנים. היא מיועדת לתפקד כאזור מגורים נוסף במהלך בכל עונות השנה, ומספקת מקום חמים בעיצומו של החורף, או אזור קריר ונעים במהלך הקיץ הישראלי הקופח.

סגירת מרפסת שמש מאפשרת לכם ליהנות מחדר שמש נוסף בבית, שאפשר להשתמש בו בארבעת העונות של השנה. יש לכם מספיק אור טבעי שחודר פנימה, והטמפרטורה הנעימה מאפשרת גידול צמחים, בלי לחשוף אותם לנזקי מזג האוויר.

מצד אחד חדר, מצד שני מרפסת

זה היתרון העיקרי של סגירת מרפסת שמש עם קירות בנויים מרשת ולא מזכוכית, שמציעים את היתרון של אוויר צח נטול חרקים. המרפסת הסגורה מאפשרת לכם להשתמש בה כמו בחדר נוסף בבית, בלי קשר לתנאי מזג האוויר, מה שהופך אותה לבחירה תקציבית נהדרת.

ההחלטה לסגור את המרפסת היא השלב הקריטי הראשון בעת תכנון השימוש במרפסת. אם אתם מתגוררים בצפון, מומלץ לסגור מרפסת אם היא פונה כלפי דרום, משום שכך היא תקבל את האור הטוב ביותר בכל יום.

אם המרפסת ממוקמת בצד מזרח, יש לכם שמש בבוקר וצל במשך שארית היום

וזה יתרון גדול אחרי יום עבודה, כשאתם רוצים להירגע במרפסת הנעימה שלכם. מצד שני, חשיפה צפונית של המרפסת תספק רמות נמוכות יותר של אור וגוון חלקי במשך רוב היום.

בצפון, סגירת מרפסת שמש יכולה להניב תוצאות של קרירות ולחות, אבל בדרום היא תתאים, שם היא עשויה לבטל את הצורך בשיפוצים של התקנת חלון או אמצעי קירור נוסף.

הבנת הרכיבים של חדר עונתי תעזור לכם לבחור את סגנון סגירת המרפסת

ויניל הוא החומר הפופולרי ביותר לשימוש אם בחרתם באפשרות סגירת מרפסת שמש. הוא עולה פחות, דורש תחזוקה מינימלית, ומציע את הטוב ביותר, כולל בידוד. הוא זמין בעיקר בלבן, ויש לו רכיבים פנימיים חזקים של אלומיניום או פלדה מגולוונת.

בעלי בתים רבים סוגרים את המרפסות שלהם עם ויניל מצופה אנכי תומך, לשיפור האסתטיקה או השגת בידוד נוסף וחזק גם לגג המרפסת.

בית כפרי בתוך העיר

הבחירה בעץ היא נחשבת לאפשרות ההולמת יותר סגירת מרפסת שמש. אתם יכולים בקלות להתקין את קורות העץ לסגירת המרפסת, ולהרחיב את הגג הקיים.

לנועזים שבכם, שרוצים להרגיש שהם בכפר, גם אם הכתובת שלהם היא במרכז העיר, אפשר לסגור את המרפסת על מנת להפוך אותה לחדר שיזוף מוקף בזכוכית וגג זכוכית או פוליקרבונט, שמספק את הבהירות החזקה ביותר.

כך שיש לכם מרפסת סגורה מצופה בעץ או בזכוכית, ועם כמה צמחים, וכורסה או ספה נוחים, אתם שוכחים מהמולת העיר, בזכות מקום המפלט הנעים שלכם, בתוך הבית.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן