סוכך חלון

מהו סוכך חלון?

אחד המקומות הפופולריים ביותר להתקנת סוכך, הן במבני מגורים והן במבנים אחרים, הוא חלונות המבנה. אנחנו יכולים למצוא דגמים שונים של סוככי חלון אשר מותקנים בחלק החיצוני של המבנה ואמורים לספק הצללה לחלון.

סוכך חלון מותקן מעליו, באופן כזה שיאפשר לו לכסות חלק ממנו, לעיתים אפילו חצי מהחלון, ובכך הוא יוצר הצללה מושלמת עבור כל מי שנמצא בתוך החדר. ניתן למצוא דגמים שונים של סוככים המותאמים למבנה עצמו, מבחינת תכנון ועיצוב, וכן מותאמים לחלונות על פי הגודל, המיקום והמבנה שלהם.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

יתרונות של סוכך חלון

היתרון הבולט של סוכך חלון זו היכולת שלו לספק הצללה מושלמת. אם נניח משתמשים בחדרים מסוימים בשעות החמות, אזי במקום שיהיה צורך לסגור את החלון עם תריסים בשביל שקרני השמש לא ייכנסו פנימה, אז אפשר להשתמש בסוכך ובצורה קבועה, ניתן להשאיר את החלון פתוח מבלי לחשוש שהשהייה בחדר תהיה לא נעימה.

יתרון אחר זו היכולת למצוא סוככים בשלל גדלים, עיצובים וצבעים. כך אפשר לבצע התאמות ספציפיות של הסוכך למבנה עצמו ובפרט לחלון בו רוצים להתקין אותו.

עוד יתרון זו היכולת להשתמש בחומרים מאוד חזקים ואיכותיים, חומרים עמידים ואמינים שיכולים להחזיק מעמד זמן רב. למשל, ניתן למצוא סוככים עם יריעות פלסטיק או סוככים עשויים מחומרים אחרים אשר יכולים לעמוד בכל תנאי מזג האוויר ללא שום בעיה. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, מאחר והסוכך מותקן בחלק החיצוני של המבנה, אז הוא יידרש להתמודד עם רוחות, גשמים, לחות, ותנאי מזג אוויר אחרים שיכולים להשפיע עליו. לכן הוא חייב להיות חזק ואיכותי.

יתרון אחרון שנציג זו היכולת לווסת את הסוכך, בין אם זה באופן ידני ובין אם זה באופן חשמלי. כך אנחנו יכולים להתאים את הזווית שלו בדיוק למה שאנחנו צריכים על פי מבנה ומיקום החלון וכן על פי תנאי מזג האוויר ורמת הצללה שאנחנו מחפשים.

סוכך חלון נגד גשם

מדובר על סוכך אשר כל תפקידו הוא לאפשר לנו לפתוח את החלון מבלי שגשם נכנס פנימה או מבלי להרטיב את הכביסה התלויה מחוץ לחלון. הסוכך מותקן כאמור מעל החלון, אפשר לשחק עם הזווית שלו, כך שנוכל לשנות אותן על פי הצורך.

חשוב לשים לב, שהקצה של הסוכך נמצא במקום מרוחק מהחלון או מחבלי הכביסה, כך שאם מטפטף עליו גשם, הטיפות לא ירדו על החלון או על החבלים עצמם. חשוב לשים לב גם שאפשר לנקות את הסוכך בצורה פשוטה ונוחה, וכן שהוא עמיד וחזק.

סוכך קבוע

לצד האפשרות להתקין סוכך אשר ניתן לשנות את הזווית שלו אם מעוניינים בכך, הרי שיש לנו אפשרות להתקין סוכך קבוע, קרי סוכך שהזוויות שלו לא משתנות והוא נשאר קבוע בצורה אחת.

אפשר להתקין סוכך כזה בכל חלון כמובן, למרות שהרבה פעמים מעדיפים להתקין אותו בחלונות שלא עושים בהם הרבה שימוש או בחלונות שאי אפשר לפתוח (נניח חלון ראווה). היתרון שלו, זה שהוא קל לתחזוקה ולא דורש תפעול. כמו כן הוא יכול להתאים מבחינת עיצוב וסגנון למבנה בצורה מושלמת.

מחיר סוכך חלון

כשאנחנו מחפשים סוכך חלון היום, יש לנו אפשרות לעשות השוואות מחירים בין סוגים שונים, על מנת להחליט איזה דגם יכול להתאים לנו, לא רק מבחינת עיצוב וסגנון אלא גם מבחינת תמחור.

עלות סוכך חלון מתחילה ב-200-300 שקל ויכולה להגיע גם לסכומים של אלפי שקלים. זה תלוי בגודל הסוכך, סוג החומרים מהם הוא מורכב ובאופי ההתקנה (אם נדרשת התקנה מקצועית אז נידרש לשלם גם על ביצוע העבודה) 

דילוג לתוכן