סגירת חורף

החורף הישראלי אמנם איננו קשה, ברוב המקרים, כמו החורף האירופאי, ובכל זאת אנחנו צריכים לדעת כיצד להיערך אליו בשביל שלא נמצא את עצמנו מתמודדים עם השלכות מסוימות, בין היתר חדירה של מי גשמים אל תוך המבנה או נזקים שעלולים להיווצר כתוצאה מרוחות וסערות.

אחת הדרכים להתכונן היא באמצעות סגירת חורף. הכוונה היא, לסגור מרפסות, חלונות ומתחמים פתוחים באמצעים שונים על מנת שניתן יהיה גם להשתמש בהם בצורה סדירה וגם לשמור עליהם שלמים כפי שאנחנו מצפים שיהיו.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

היתרונות בסגירת חורף

סגירת חורף, למעשה, זה מצב בו אנחנו לוקחים שטח פתוח וסוגרים אותה בצורה זמנית. במקום להשתמש במערכות קבועות, קרי בנייה קבועה, אנחנו יכולים להיעזר בשורה של אמצעים המאפשרים לנו סגירה באופן זמני, בין אם זה אלומיניום, מתכת ואפילו בדים, למשך תקופת החורף. כשתקופה זו תסתיים, נוכל להסיר את האמצעים ולחזור להשתמש במקום באופן רגיל, פתוח.

יתרון אחד של סגירת חורף, זו האפשרות שלנו לסגור את המקום באופן זמני מבלי שנצטרך לבצע שינויים משמעותיים במקום. התהליך הוא פשוט, לא עולה הרבה כסף באופן יחסי, וכאמור, הוא איננו קבוע אלא ניתן לשינוי במידת הצורך בסיום העונה.

יתרון שני של סגירת חורף זו היכולת שלנו להתאים את אופי הסגירה למקום. בין אם אנחנו בוחרים לעשות את זה במתכת, אלומיניום, בד או כל חומר אחר. ניתן לבצע את ההתאמות הנדרשות מבחינת סגנון ועיצוב על פי הצרכים שלנו.

יתרון שלישי, יש לנו אפשרות ליהנות מאיטום מוחלט של המקום. כך שאם אנחנו רוצים להשתמש או לארח במקום אנשים, אין לנו סיבה לחשוש שייכנס גשם או שנצטרך להתמודד עם רוחות וסערות חיצוניות.

יתרון רביעי, אפשר שהסגירה תהיה הן במרפסות, הן בפרגולות והן במקומות אחרים המחייבים זאת.

סגירת חורף למרפסת

הסגירה הפופולרית ביותר, היא סגירת חורף למרפסת פתוחה. אנחנו מכירים את זה גם ממבנים פרטיים וגם ממבנים מסחריים (בתי קפה ומסעדות). הרעיון הוא שסוגרים את המרפסת למשך תקופת החורף על מנת שניתן יהיה להשתמש בה. כך אנחנו לא "מאבדים" חלל זה למשך חודשים ארוכים.

האם אתם צריכים היתר מיוחד? מה החוק אומר – במידה ומדובר על סגירת חורף הרי שברוב המקרים לא יהיה צורך בהיתר בנייה מיוחד. אלא אם בוחרים לבצע סגירה קבועה שיכולה להשפיע על המבנה ועל גורמים אחרים שמשתמשים בו. אם סוגרים את המרפסת באמצעות בד, אזי שאין צורך בהיתר בנייה מיוחד.

סגירת חורף מתקפלת

סגירת חורף מתקפלת, היא סגירת הנעשית באמצעות בד חזק, איכותי ואטום היטב. ניתן להשתמש בו הן במרפסות רגילות והן בפרגולות פתוחות. היתרון הבולט של סגירה מתקפלת זו היכולת לשחק עם זה באופן שיתאים לעיצוב ולסגנון של המקום וכן העלות הנמוכה של המתקן באופן יחסי.

סגירת חורף חשמלית

זו סגירת חורף אשר פועלת באמצעות מנוע חשמלי, המאפשר פתיחה וסגירה, הן באמצעות מפסק, שלט רחוק ואף באמצעות אפליקציות המותקנות במכשיר הסלולר. מדובר על מתקן עשוי מתכת או אלומיניום חזקים ועמידים לתנאי מזג אוויר סוערים.

סגירת חורף לגינה

אם אנחנו רוצים לסגור את הגינה שלנו בחורף, אזי שאנחנו יכולים להשתמש באופציה של סגירת חורף בבד, אלומיניום או מתכת, לאורך כל אזור הגינה, וכשתנאי מזג האוויר ישתפרו נוכל לפתוח מחדש.

סגירת חורף לעסקים

אחד השימושים הנפוצים ביותר של סגירת חורף היא לעסקים ובפרט במקרים של מסעדות ובתי קפה, במטרה שיהיה ניתן לארח לקוחות בצורה נכונה, על פני כל השטח של המקום ולא רק בשטח המקורה. חשוב לוודא שהם סגורים הרמטיים ומבודדים היטב בשביל לשמור מפני קור.

סגירת חורף למסעדות 

אפשר שזה יעשה באמצעות סוככי מתכת, אלומיניום וכן בד איכותי. הן במרפסת של המסעדה והן בשטח הפתוח שלה.

סגירת חורף לבתי קפה

גם כאן, זה יכול להיעשות על ידי שימוש בסוככים מסוגים שונים, פרגודים, חיבור לפרגולות ועוד.

בשני המקרים אפשר להשתמש באמצעים שלא צריך להתקין ולפרק כל שנה מחדש, אמצעים סגורים הרמטיים, מבודדים היטב, נוחים להתקנה ופשוטים לתחזוקה.

דילוג לתוכן