פרגולות עץ יפות שכמעט לא צריך לתחזק

פרגולת עץ
תוכן עניינים

פרגולות עץ יפות, שכמעט לא צריך לתחזק, מבוקשות על ידי בעלי בתים רבים, שרוצים לקשט את הגינה שלהם עם מתקן שאפשר לשבת בו בנוחות בתקופת הקיץ והחורף, יש כמה שיטות להשיג את המטרה הזאת. אפשר להתמודד לבד עם הפרויקט, או שאפשר לקרוא למומחים.

במשך שנים, פרגולות היו מבנים סטנדרטיים חסרי דמיון, עם כיסוי בד. הן השיגו את המטרה של בילוי בחוץ, אבל היה צורך בהחלפתן מדי שנה, שכן הן לא עמדו בתנאי החום של הקיץ הישראלי, והגשם הראשון כמעט העיף אותן מהמקום.

אם אתם לא רוצים עמודים חלודים, הגיע הזמן לרענן את הפרגולה שלכם

אנחנו חיים באקלים חם ולח במשך רוב ימות השנה, ולכן, אם אנחנו רוצים מבנה מוצל ונעים שאפשר לשהות בו בנוחות בקיץ, ושיספק מחסה וחום גם בתקופת החורף, פרגולות עץ הן האפשרות הכי טובה. אפשר להתקין אותן לבד, לרכוש חלקים לתוספות כדי לשדרג אותן, ולייפות את הגינה עם ביתן עץ מרהיב שמתאים לאקלים הישראלי.

פרגולות עץ שמיוצרות מעץ ארז אמיתי מותקנות בקפידה, ואם בחרתם להתקין אותן בעצמכם, הערכה מגיעה עם כל החלקים וחוברת הדרכה שמאפשרת לכם להתקין את הפרגולה שלכם מיד ובקלות.

מתחילים עם תכנון מקיף

ראשית חשוב להחליט איפה למקם את הפרגולה, האם לכסות את הקירות עם וילונות, ולבחור את החומר המתאים לציפוי הגג על מנת להגן מפני חדירת גשמים. עכשיו, שלקחתם את כל השיקולים בחשבון, אתם מוכנים להתקנה.

חשוב שיהיה איתכם עוד מישהו שיעזור לכם להתקין את הפרגולה, ושניתן יהיה להתייעץ איתו לגבי הוראות בחוברת ההדרכה, אם הן לא מובנות.

בכל שלב, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בהתקנת פרגולות עץ, שידריכו אתכם בתהליך ההתקנה והרכבת הפרגולה ואפילו יבואו לעזור, אבל אם יש לכם ארגז כלים, מקדחה, וחבר שיכול לעזור, אתם יכולים להתקין את הפרגולה שלכם גם בעצמכם.

כל החלקים מתאימים היטב, לא נראה שמשהו חסר בערכה, ובכל זאת:

פתאום נדמה שהעמודים לא ישרים, שהרצפה עקומה, ושהגג מתנדנד. אתם מסתכלים על הפרגולה שלכם, קוראים שוב את האותיות הקטנות בחוברת ההדרכה, מגרדים את הראש ולא מבינים איפה טעיתם.

אנשי מקצוע שמומחים בהתקנת פרגולות עץ יעזרו לכם להתקין אותה כך שהיא תהיה יציבה, וימליצו לכם גם על המקום המתאים בגינה להתקנתה.

אז גם אם אתם נהנים לעבוד עם הידיים, ולעצב בעצמכם את הגינה שלכם, יש כל כך הרבה דברים שיתכן שלא תדעו לגבי התקנת פרגולות, וחשוב שתקבלו את הייעוץ, ההדרכה והעזרה מהמקצוענים. אחר כך, כשהפרגולה מוכנה ועומדת במקום, תוכלו לעצב אותה עם הפריטים והריהוט היפה שלכם, ולהתחיל ליהנות ממנוחה אמיתית, בכל יום בשנה, במבנה העץ היפה שלכם.

השאר תגובה
אולי יעניין אותך גם...
כתבות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן