סוכך חשמלי

סוככים חשמליים הפכו לאביזרי הצללה והגנה מפני תנאי מזג האוויר, כמעט בכל בית או מבנה תעשייתי בשנים האחרונות, בזכות פתרונות ההפעלה הקלים שלהם. במגע אחד של כפתור, אתם יכולים בקלות לשלוף את הגגון וזה נהדר במיוחד במהלך מזג אוויר סוער. סוכך חשמלי מספק אמצעי אבטחה נוסף לבית, ויש לו יתרונות מדהימים שתיכף נדבר עליהם.

חשוב להכיר את התכונות של סוכך חשמלי לפני שמחליטים לבחור בו או בסוכך קבוע. חלק מהסוככים החשמליים מגיעים עם חיישני רוח, כך שבאופן אוטומטי הסוכך נפתח כאשר הוא מזהה משבי רוח חזקים מספיק, וחשוב להבין איך לתכנת את המערכת על מנת להבטיח שהסוכך אכן יתפקד בזמן.

כל סוכך שתרכשו מגיע עם מדריך התקנה והפעלה, ובכל מקרה של ספק, אנשי המקצוע בתחום זמינים לענות על כל השאלות שלכם.

הפתרון הזה מומלץ לבתים שחשופים לתנאי מזג אוויר קשים

אם האזור שבו אתם מתגוררים או עובדים מאופיין במשבי רוח חזקים או בתנאי מזג אוויר משתנים, אל תיקחו את הסיכון של נזקים לנכס שלכם, והתקינו סוכך חשמלי שיגן עליכם.

וזה עוד לא הכול, כדי להיות בטוחים שהסוכך יתפקד היטב ולטווח הארוך, הקפידו לרכוש אותו מרכיבים איכותיים ומאנשי מקצוע מהימנים בתחום.

ערכות סוככים חשמליים

סוככים חשמליים מיוצרים במיוחד כדי לספק פתרונות מושלמים של הצללה או הגנה מפני גשמים ורוחות. רוב הערכות כוללות סוג כלשהו של עוגן שמוברג לתוך הקיר בכל קצה של סוכך חשמלי, מכל סוג שרכשתם.

ערכות אלו זמינות במחירים סבירים ומעניקות לכם שקט נפשי, ואתם יכולים אפילו להתקין את הסוכך בעצמכם באמצעות מעקב אחר הוראות ההתקנה במדריך שמצורף לערכה שרכשתם.

רצועות סוכך חשמלי: פתרון הגנה מעולה נוסף

אלו הן רצועות חסונות שיכולות לספק אחיזה חזקה יותר לסוכך שלכם, בהשוואה לרצועות שמגיעות עם ערכות עיגון. יחד עם זאת, חשוב לא להדק את הרצועות חזק מדי, על מנת שלא לגרום נזק לסוכך.

כמו בסוגים אחרים, גם סוכך חשמלי עם תוספת רצועות מחובר לקיר, ומספק הגנה נוספת בצורת אוהל רחב שחוסם טוב יותר את קרינת השמש או חדירת מי הגשמים.

נקודות שכדאי לזכור

  • חשוב תמיד לוודא שמערכת חיישני הרוח תהיה מוגנת היטב במהלך התקנת סוכך חשמלי.
  • אין לקבע את הסוכך חזק מדי, כדי למנוע כיפוף או שבירה. הרעיון הוא להשתמש בו לשם ביטחון נוסף ולא על מנת למנוע ממנו לזוז לגמרי.
  • מומלץ להימנע מהתקנת הסוכך עם כבלים גמישים שלא יאפשרו להתאים היטב את הסוכך למבנה ולצרכים שלכם.
  • אם הרוח מעיפה את הסוכך בפעם הראשונה של מזג אוויר סוער, יש לפרק את הסוכך מיד ולהתקין אותו טוב יותר.
  • בכל פעם שאתם יוצאים מהבית או מבית העסק שבו מותקן הסוכך שלכם, לפרקי זמן ארוכים, מומלץ לקפל אותו על מנת שלא ייפגע מתנאי מזג אוויר קשים במיוחד, כשלא תהיו בסביבה לפתור את הבעיה.

ומה השורה התחתונה פה?

סוכך חשמלי הוא העדפה אישית של בעלי בתים ועסקים רבים, כי הוא מספק הגנה חזקה יותר בתנאי מזג אוויר קשים. אנחנו מקווים שהטיפים שלנו עזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולהוסיף פריט עיצוב יוקרתי למבנה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר מהירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן